Вы можете искать товар по партномеру, коду товара, по полному или частичному названию

Каталог

Apple

Apple

Apple Inc.[ред. • ред. код]

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Apple Inc.
ТипПублічна
ГаслоThink different (Думай інакше)
Заснування1 квітня 1976
Засновник(и)Стів Джобс
Стів Возняк
Штаб-квартираКупертіноКаліфорнія,США
Ключові особиТім Кук (CEO)
Артур Левінсон (Голова)
Джонатан Айв (голова підрозділу промислового дизайну)
ГалузьАпаратне забезпечення
Програмне забезпечення
Побутова електроніка
Цифрова дистрибуція
ПродукціяMaciPodiPhoneiPad,Apple TVMac OS XiLife,iWorkiOS
ПослугиApple StoreApp Store,iTunes StoreiCloud
Валовий дохід170.91 млрд. (2013) $
Чистий прибуток37.037 млрд. (2013) $
Співробітники80 000 (2013)
Дочірні компаніїFileMaker Inc.AnobitBeats Electronics[1]Braeburn CapitalAuthenTec,FingerWorksPrismo GraphicsRaycerі SchemaSoft
Сайтapple.com

Apple Inc. (колишня Apple Computer, Inc.) — американська технологічна компанія з офісом у КупертіноКаліфорнія яка проектує та розробляє побутову електроніку, програмне забезпечення та онлайн-сервіси. До пристроїв, що розробляються компанію належать смартфон iPhone, планшет iPad, персональний комп'ютер Mac, портативний медіа-плеєр iPod і розумний годинник Apple Watch. Розроблене компанією програмне забезпечення включає операційні системи OS X та iOS, медіа-плеєр iTunesвеб-браузер Safari та застосунки iLife та iWork. До онлайн сервісів належать iTunes StoreiOS App StoreMac App Store та iCloud.

Apple була заснована Стівом ДжобсомСтівом Возняком та Рональдом Вейном 1 квітня 1976 року з метою розробки та продажу персональних комп'ютерів. Її було зареєстровано як Apple Computer, Inc. 3 січня 1977 року і було перейменовано на Apple Inc. 9-го січня 2007 року, щоб відобразити зміну її пріоритетів у бік побутової електроніки. Apple було включено до індексу Dow Jones Industrial Average 19 березня 2015 року.

Apple - це найбільша у світі компанія в області інформаційних технологій за виручкою, найбільша у світі технологічна компанія за обсягом активів і третій найбільший у світі виробник мобільних телефонів. 25 листопада 2014 року, на додаток до того, що вона найбільша публічна корпорація у світі за капіталізацією ринку, Apple стала першою компанією у Штатах, вартість якої перевищила 700 мільярдів $ США. Компанія наймає 115 000 працівників на постійній основі станом на липень 2015 року і має 453 магазини роздрібної торгівлі у шістнадцяти країнах на березень 2015 року. ITunes Store - найбільший у світі музичний магазин.


There are no products to list.

×