Каталог товаров
г. Киев, Мечникова 16,
6-й этаж, оф. 610

Вы можете искать товар по партномеру, коду товара, по полному или частичному названию

Каталог
< Закрыть фильтр

Apple Black Unity Sport Band (MJ4W3) для Apple Watch 42/44mm

Код товара: 7193
Код товара: 7193
В наличии
detail_ico
$57
Быстрый заказ
Производитель Apple
Тип Sport Band
Размер корпуса 42/44mm
Размер ремешка На запястье обхватом 140–210 мм
Материал ремешка Спортивный ремешок с фторэластомера

Рекомендуемые товары

Спортивний ремінець

Black Unity створений працюючими в Apple представниками афроамериканської діаспори та їх однодумцями, щоб віддати данину поваги історії і культурі Чорного континенту. Він оформлений у кольорах панафриканського прапора і натхненний традиційним мистецтвом клаптевого шиття. Три різнокольорових елементи ремінця з фтореластомера збираються вручну і спресовуються воєдино. А при використанні динамічного циферблату «Єдність» для Apple Watch три кольори складаються в унікальні поєднання. Ремінець оснащений спеціальною застібкою pin-and-tuck з лазерним написом «Truth. Power. Solidarity».

Компанія Apple підтримує діяльність наступних організацій, які виступають за расову рівність та справедливість:

Black Lives Matter Support Fund за підтримки Tides Foundation

Рух Black Lives Matter проводить кампанії, спрямовані на боротьбу за справедливість і викорінення насильства, а також допомагає створити умови для творчості та самовираження афроамериканського населення.

European Network Against Racism

ENAR - європейська мережа організацій, що виступають проти расизму. International Institute on Race, Equality and Human Rights Інститут відстоює права вразливих та соціально відчужених осіб, які зазнають дискримінації.

Leadership Conference Education Fund

Фонд Leadership Conference Education Fund займається захистом громадянських прав і прав людини, а також проводить кампанії з інформування населення, покликані надихнути активістів на всій території США і надати їм необхідну підтримку.

NAACP Legal Defense and Educational Fund, Inc. (LDF)

Фонд LDF займається розробкою та впровадженням структурних перетворень, що сприяють зміцненню демократичних інститутів, усунення нерівності та досягнення расової справедливості для всіх жителів США.

Souls Grown Deep

Ця організація, присвячена розвитку та популяризації роботи афроамериканських художників, займається питаннями розширення економічних можливостей співтовариства, расової та соціальної рівноправності, а також отримання освіти.

Це лише невелика частина зусиль компанії Apple, спрямованих на усунення існуючих системних перешкод для небілошкірого і, зокрема, афроамериканського населення.

Apple Black Unity Sport Band (MJ4W3) для Apple Watch 42/44mm Apple Watch Band Watch Band Sport Band Bands Band MJ4W3 38/40mm

delivery
ВЫДАЧА ТОВАРА

Самовывоз: Мечникова 16
Доставка по Киеву: 100 грн
Доставка в пригороды Киева: от 200 грн
Доставка по Украине Новой почтой

delivery
Гарантия

100% гарантийное обслуживание
Срок гарантии указан в карточке товара


delivery
Обмен и возврат

Нового, неактивированного товара надлежащего качества в течении 14 дней×