Каталог товарів
м. Київ, вул. Мечникова 16,
6-й поверх, оф. 610

Ви можете шукати товар по партномеру, коду товару, по повній або частковій назві товару

Каталог
< Закрыть фильтр

Доставка та оплата

Будемо раді вашому візиту до нас. Ми знаходимося за адресою: м. Київ, вул. Мечникова 16, 6 поверх, оф. 610. Поруч знаходиться м. Кловська (100 м), будинок офісу розташований навпроти піцерії "Pizzeria Napule". У торці будівлі знаходиться варенична "Балована Галя", на вході до офісної будівлі - обмінник валют. Докладніше можна ознайомитись у розділі "Контакти" .

Не всі товари знаходяться у нас на офісі, при замовленні менеджер Вам озвучить, скільки часу знадобиться на переміщення товару зі складу на офіс. Найчастіше це займає від 1 до 3 годин.

Ми цінуємо Ваш час та намагаємося доставити товар у день замовлення. Доставка здійснюється з 10:00 до 19:00 у робочі дні та з 11:00 до 17:00 по суботах. Якщо Ви розмістили замовлення до 15:00, як правило, ми Вам його доставимо в той же день. При додатковому погодженню ми можемо здійснити доставку в інший обумовлений час. 

Ви зможете роздрукувати, запустити, перевірити працездатність товару – менеджер на доставці у всьому Вам допоможе. Менеджер знає тонкощі техніки, він відповість на всі питання що Вас цікавлять, видасть товарний чек, гарантійний талон.

Для запобігання шахрайства та мародерства - доставка проводиться ДО ВХОДУ У БУДИНОК (ДО ПІД'ЇЗДУ)

Вартість доставки по Києву: 150 грн.

Вартість доставки в передмістя (за погодженням): від 250 грн.

Будь ласка, завжди перевіряйте товар на відсутність механічних пошкоджень! Ми не можемо гарантувати вирішення такого спірного питання на Вашу користь, якщо товар не перевірено при отриманні.

Доставка товару ПІСЛЯОПЛАТОЮ* здійснюється товарів з вартістю ДО 10 000 грн. Для замовлення потрібно передоплата в розмірі 5% від вартості товару.  Передплата береться виключно для компенсації вартості пересилання товару у разі відмови від замовлення клієнтом і вираховується від загальної суми. Реквізити для внесення підписки буде надіслано після підтвердження замовлення на Ваш номер.

За бажанням товари з вартістю ДО 10 000 грн можна сплатити перерахуванням на картку (+1% для зняття нами суми в повному обсязі + комісія Вашого банку). Після оплати ми відправим товар без "післяоплати".

За бажанням товари з вартістю понад 10 000 грн можна оплатити перерахуванням на картку на картку ФОП (+5% до вартості на сайті). Після оплати ми відправим товар без "післяоплати".

 

Для відправлення обраного Вами товару нам необхідна така інформація:

  • Прізвище та ім'я;
  • Номер телефону;
  • Номер складу "Нова Пошта" у Вашому місті.

Увага! - попередньо перевіряйте інформацію щодо роботи відділення на сайті Нової Пошти або через чат-бот https://t.me/npu_info_bot

Пересилання товару по Україні оплачується клієнтом згідно з тарифами служби доставки Нової Пошти

Всі товари відправляються "у відкриту", тобто оглядуюється та пакуються працівником Нової пошти та вказується серійний номер пристрою в накладній.

ПІСЛЯПЛАТА*  - це оплата товару/вантажу одержувачем під час отримання посилки у відділенні Нової Пошти або за місцем проживання.

  • Оплата готівкою при отриманні;
  • Переказ на картку ФОП (+5% до вартості на сайті);
  • Оплата товарів з Вашого розрахункового рахунку (ТОВ, ПП, ФОП) на наш розрахунковий рахунок ФОП (+5% до вартості на сайті). Надаємо документи від ФОП, не платники ПДВ;
  • Переказ коштів через PayPal (+1% до вартості на сайті);
  • Оплата в USDT (доплату уточнюйте).
delivery
ВИДАЧА ТОВАРУ

Самовивіз: Мечникова 16
Доставка по Києву
Доставка в передмістя Києва
Доставка по Україні Новою поштою

delivery
Гарантія

100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії вказаний в картці товару


delivery
Обмін і повернення

Нового, неактивованого товару належної якості протягом 14 днів

×