Каталог товарів
м. Київ, вул. Мечникова 16,
6-й поверх, оф. 610

Ви можете шукати товар по партномеру, коду товару, по повній або частковій назві товару

Каталог
< Закрыть фильтр

SSD накопичувач Samsung 860 PRO 256 GB (MZ-76P256B)

Код товару: 10010
Код товару: 10010
В наявності
detail_ico
$75
$60
0
Днів
0
:
0
:
0
Швидке замовлення
Виробник Samsung
Накопичувач 256 ГБ
Вага 50,0 г
Тип носія SSD накопичувач

Рекомендовані товари

SSD накопичувач Samsung 860 PRO 256 GB (MZ-76P256B)

SSD накопичувач, якому можна довіряти

Накопичувачі серії 860 PRO забезпечують провідну в галузі надійність зберігання даних. Завдяки новітній технології V-NAND і надійному контролеру на основі алгоритмів, вони легко справляються з великими навантаженнями від високопродуктивних ПК, робочих станцій і мережних систем зберігання даних (NAS), що зможуть оцінити геймери, ІТ-фахівці та фахівці креативної галузі.

Підвищена продуктивність

Висока швидкість роботи підтримується навіть при великих навантаженнях і виконанні декількох завдань одночасно. Накопичувач 860 PRO характеризується швидкістю послідовного запису до 530 МБ/с* з найкращим поєднанням новітньої флеш-пам'яті типу V-NAND і вдосконаленого контролера, що забезпечують швидкість послідовного зчитування до 560 МБ/с.

* Продуктивність може відрізнятися залежно від версії прошивки SSD, апаратного забезпечення та конфігурації системи. Вимірювання швидкості послідовного зчитування/запису на виконувалися з використанням програм тестування швидкодії CrystalDiskMark v.5.0.2 та IOmeter 1.1.0. * Для тестування використовувалася така конфігурація системи: Процесор Intel Core i5-3550 CPU @ 3.3 ГГц, DDR3 1333 МГц 4 ГБ, ОС – Windows 7 Ultimate x64, чіпсет: ASUS P8H77-V

Висока надійність

При високих навантаженнях надійність має критично важливе значення. Накопичувач 860 PRO пропонує безпечне зберігання і рендеринг великих відео формату 4K і 3D-даних, що використовуються новітніми програмами, збільшене значення TBW* порівняно зі своїм попередником 850 PRO. Завдяки новітній технології V-NAND користувач отримує ресурс до 4800 TBW або обмежену п'ятирічну гарантію.*

* Загальне число записуваних терабайт * Гарантоване значення TBW для накопичувача 860 PRO: 300 TBW для моделі 256 ГБ, 600 TBW для моделі 512 ГБ, 1200 TBW для моделі 1 ТБ, 2400 TBW для моделі 2 ТБ і 4 800 TBW для моделі 4 ТБ. * 5 років або TBW, залежно від того, що настане раніше. Більш детальна інформація про гарантії знаходиться в заяві про гарантійні зобов'язання, що міститься в кожній упаковці.

Висока сумісність

Накопичувачі 860 PRO забезпечують швидший і більш плавний обмін даними з хост-системою. Удосконалений алгоритм ECC* і новий контролер MJX генерують вищі швидкості, а поліпшена функція очищення помічених операційною системою видалених даних з організацією черги (queued trim) дає змогу підвищити сумісність з ОС Linux. Наші передові технології роблять накопичувачі 860 PRO більш сумісними з вашою обчислювальною системою.

Програмне забезпечення Samsung Magician​

Програмне забезпечення для управління

Програмне забезпечення Samsung Magician призначене для управління SSD накопичувачем з простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача.

Оновлення прошивки

Ви будете отримувати повідомлення про випуск нової прошивки і зможете легко встановлювати оновлення для підвищення продуктивності, стабільності та сумісності.

Тест продуктивності

Перевіряйте швидкість послідовного і випадкового зчитування/запису на SSD для підтримки високої продуктивності.

Безпека даних

Захист даних з можливістю вибору параметрів захисту. Накопичувач 860 PRO підтримує AES 256-бітне апаратне шифрування і сумісний зі стандартами TCG Opal і IEEE 1667.

delivery
ВИДАЧА ТОВАРУ

Самовивіз: Мечникова 16
Доставка по Києву
Доставка в передмістя Києва
Доставка по Україні Новою поштою

delivery
Гарантія

100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії вказаний в картці товару


delivery
Обмін і повернення

Нового, неактивованого товару належної якості протягом 14 днів

×