Каталог товарів
м. Київ, вул. Мечникова 16,
6-й поверх, оф. 610

Ви можете шукати товар по партномеру, коду товару, по повній або частковій назві товару

Каталог
< Закрыть фильтр

Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 Solar Whitestone (010-02638-01/21)

Код товару: 155392
Код товару: 155392
В наявності
detail_ico
$690
Швидке замовлення
Виробник Garmin
Колекція Forerunner
Діагональ екрана 33 мм
Час роботи Режим смарт-годинника: До 15 днів / 20 днів із сонячною батареєю
Память 32 ГБ
Розмір корпусу 47 мм
Розмір ремінця на зап'ястя від 130 - 220 мм
Матеріал корпуса Армований волокном полімер
Матеріал ремінця Силікон
Водонепроникність 5 ATM

Рекомендовані товари

Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 Solar

Прагнення до подіуму? Надягніть цей легкий розумний годинник на зап'ясті. Тренуйтеся щосили, працюйте якнайкраще і переживіть рюкзак з лінзою для зарядки від сонячних батарей Power Glass™, яка продовжить термін служби батареї.

 • Отримайте до 20 днів автономної роботи в режимі розумного годинника, щоб отримати повну картину свого здоров'я – від сну до тренувань.
 • Lorem ipsum dolor sit amet
 • Використовуйте енергію сонця та отримайте до 49 годин автономної роботи в режимі GPS із сонячною зарядкою.
 • Lorem ipsum dolor sit amet
 • Перегортайте статистику та карти за допомогою нового сенсорного екрана.
 • Упевнено пробігайте будь-який маршрут, використовуючи повнокольорові вбудовані карти та багатодіапазонний GPS.
 • Знайте, коли ви готові до продуктивного заняття з підготовкою до тренування.
 • Плануйте свою стратегію зі щоденними рекомендованими тренуваннями, інформацією про трасу та іншими даними у віджеті гонки.

Зроблено для медалей

Готовність до тренувань. З того моменту, як ви прокинетеся, отримаєте оцінку готовності, засновану на якості вашого сну, відновленні, тренувальному навантаженні тощо, щоб ви могли визначити, чи підходить цей день для важкої роботи або для розслаблення.

Ранковий звіт. Отримайте огляд вашого сну, відновлення та тренувань, як тільки ви прокинетеся, а також статус HRV, готовність до тренувань та погоду. Ви можете навіть налаштувати свій звіт, щоб показати те, що ви хочете бачити.

Статус ВРР. Отримайте більш глибоке уявлення про загальний стан здоров'я, відновлення та ефективність тренувань завдяки варіабельності серцевого ритму під час сну на основі технології розробленої нашою командою Firstbeat Analytics™.

Перегони віджет. Підготуйтеся до наступної гонки з порадами з тренувань, щоденними рекомендованими тренуваннями та прогнозами часу завершення, що базуються на деталях траси, погоді та продуктивності.

Щоденні  рекомендовані тренування. Переглядайте щоденні рекомендовані тренування за весь тиждень, які адаптуються після кожної пробіжки відповідно до вашої продуктивності та відновлення, а також гонок, що відбудуться в календарі програми для смартфону Garmin Connect™.

 • Безкоштовні плани адаптивних тренувань Garmin Coach
  включають програми для забігів на 5 км, 10 км і півмарафону з керівництвом досвідчених тренерів, які адаптуються до вас і вашим цілям.
 • Потужність бігу
  Отримуйте на своєму зап'ясті безперервні вимірювання того, скільки енергії ви додаєте до дороги під час бігу під час використання модуля Running Dynamics Pod або монітора HRM-Pro™.
 • Витривалість у реальному часі
  Використовуйте ці дані для відстеження та керування вашими навантаженнями, а також допомагайте уникнути перенапруги на початку бігу чи їзди на велосипеді.
 • Динаміка бігу
  При використанні модуля динаміки бігу або монітора HRM-Pro годинник Forerunner 955 вимірює важливі показники бігу, такі як частота кроків, довжина кроку, час контакту із землею, баланс та багато іншого.
 • Статус тренування
  Використовуючи нові індикатори, такі як статус варіабельності серцевого ритму, історію нещодавніх вправ та продуктивність, ви зможете легко отримати уявлення про свої спільні зусилля, а також про те, чи тренуєтеся ви продуктивно, досягаєте піку чи відчуваєте напругу.
 • Гостре навантаження
  Порівняйте інтенсивність ваших недавніх тренувань з оптимальним діапазоном, щоб покращити свою фізичну форму та історію тренувань.
 • Тренувальний ефект
  Дізнайтеся, як ваші тренування впливають на вашу витривалість, швидкість і потужність, зі зворотним зв'язком з аеробних та анаеробних тренувальних ефектів.
 • Функція PacePro™ Функція
  PacePro допомагає вам йти в ногу з підказками з поправкою на рівень під час курсу.
 • Час відновлення
  Дізнайтеся, як довго потрібно відновлюватися перед наступним інтенсивним тренуванням, виходячи з останнього тренування, а також загального стресу, сну та повсякденної діяльності поза тренуваннями.
 • VO2 Max
  Тренуйтеся розумніше з VO2 max, показник того, на що ви можете розраховувати. Цей показник навіть враховує зміни у продуктивності, які можуть бути спричинені спекою чи висотою.

Іди на відстань. Знай відстань.

Багатодіапазонна підтримка. Отримайте доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем та отримайте доступ до кількох частот, що посилаються навігаційними супутниками, для підвищення точності в областях, де сигнали GNSS відображаються, слабкі або зазвичай не проникають, що дає вам чудову точність щодо того, як далеко і як швидко ви бігли навіть у складних умовах.

Повнокольорове картографування. Незалежно від того, чи бігаєте ви міськими вулицями або їдете густо укритими стежками, Forerunner 955 забезпечує повнокольорове вбудоване картографування, яке допоможе вам не збитися зі шляху.

Покрокова навігація . Виконуйте курс за допомогою покрокових інструкцій, які заздалегідь повідомляють вам, коли наближається наступний поворот.

Маршрутизація туди і назад. За допомогою популярної маршрутизації Trendline™ легко знайти найкращі локальні шляхи. Просто введіть бажану відстань, і Forerunner 955 запропонує курси які повернуть вас до вихідної точки.

Залишайтесь на зв'язку та в безпеці

Попереду. Отримайте миттєву інформацію про визначні місця вздовж траси. Крім того, ви можете переглядати показники продуктивності, проміжний час та відстань/висоту, а також зведення основних ключових моментів курсу.

Функція ClimbPro. Використовуйте планувальник підйомів ClimbPro на завантажених курсах, щоб в режимі реального часу переглядати інформацію про ваші поточні та майбутні підйоми, включаючи градієнт, відстань та набір висоти.

Функції безпеки та відстеження.Якщо ви відчуваєте себе небезпечно або якщо ваш годинник виявляє, що стався інцидент, функції допомоги та виявлення інцидентів 1 відправляють повідомлення із зазначенням вашого розташування контактів для екстрених випадків. Виявлення інцидентів увімкнено за промовчанням лише для деяких профілів активності.

Курси. Створюйте або знаходите існуючі курси в програмі Garmin Connect, щоб у вас завжди було місце для бігу. Або заплануйте його на інших платформах, таких як Strava та Komoot, а потім автоматично синхронізуйте їх із вашим Forerunner.

Залишайтеся на зв'язку, поки б'єте рекорди

Музика на зап'ясті. Завантажте до 2000 пісень, а також плейлисти зі своїх музичних облікових записів Spotify, Deezer або Amazon (може знадобитися передплата).

Безконтактні платежі Garmin Pay. Пройдіть через черги на касі за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay 4 через постачальників.

Інтелектуальні сповіщення. Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та оповіщення прямо на годинник, коли паруєте смартфон Apple® або Android™. Ви можете навіть відповідати на тексти, якщо у вас є телефон Android.

Інтелектуальне керування тренажером. Керуйте своїм тренажером Tacx® Smart за допомогою технології ANT+® для моделювання курсу, автоматичної зміни опору та підказок про тренування, коли ви використовуєте курси або тренування зі свого годинника.

Програма Garmin Connect. Переглядайте інформацію про своє здоров'я та фізичну форму, спілкуйтеся та змагайтеся з друзями, реєструйтесь для участі у змаганнях, щоб заробити значки та багато іншого – все в одному безкоштовному додатку без підписки.

Connect IQ Store. Завантажуйте циферблати, додайте поля даних і отримуйте програми або віджети з Connect IQ Store, завантаженого на сумісний смартфон.

 

Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 Solar Whitestone (010-02638-01/21)

delivery
ВИДАЧА ТОВАРУ

Самовивіз: Мечникова 16
Доставка по Києву
Доставка в передмістя Києва
Доставка по Україні Новою поштою

delivery
Гарантія

100% гарантійне обслуговування
Термін гарантії вказаний в картці товару


delivery
Обмін і повернення

Нового, неактивованого товару належної якості протягом 14 днів

×